Palmares Ward

 
  • 2017:
    -15/4: Luik-Bastenaken-Luik: opgave
 
    -7-8-9/4: Circuit des Ardennes: algemeen klassement 37ste plaats
 
    -19/3: Zuidkempense Pijl: 98ste plaats
 
    -12/3: Dorpenomloop Rucphen: 63ste plaats   
 
    -11/3: Ronde van Zuid-Holland: 52ste plaats
 
    -5/3: Brussel-Zepperen: opgave
 
    -26/2: Brussel-Opwijk: 30ste plaats
 
 
  • 2016:
    -27/8: Omloop van Mandel-Leie-Schelde: 66ste plaats
 
    -17/7: Giro Valle D'Aosta Mont Blanc - rit 5: opgave    
 
    -16/7: Giro Valle D'Aosta Mont Blanc - rit 4: 34ste plaats    
 
    -15/7: Giro Valle D'Aosta Mont Blanc - rit 3: 47ste plaats    
 
    -14/7: Giro Valle D'Aosta Mont Blanc - rit 2: 82ste plaats
    
    -13/7: Giro Valle D'Aosta Mont Blanc - ploegtijdenrit: 19de plaats   
 
    -21/6: Romsée-Stavelot-Romsée: 90ste plaats
 
    -29/5: GP Etienne De Wilde: opgave door ziekte    
 
    -22/5: Triptyque Ardennais - algemeen klassement: 24ste plaats
 
    -22/5: Triptyque Ardennais - etappe 4: 5de plaats
    
    -21/5: Triptyque Ardennais - etappe 3b: 29ste plaats
    
    -21/5: Triptyque Ardennais - etappe 3a: 44ste plaats
 
    -20/5: Triptyque Ardennais - etappe 2: 76ste plaats
    
    -19/5: Triptyque Ardennais - etappe 1: 43ste plaats
 
    -8/5: Ardense Pijl: 50ste plaats    
 
    -3/5: Carpathian Race - algemeen klassement: 15de plaats
 
    -3/5: Carpathian Race - etappe 4: 78ste plaats    
 
    -2/5: Carpathian Race - etappe 3: 13de plaats    
 
    -1/5: Carpathian Race - etappe 2: 15de plaats    
 
    -30/4: Carpathian Race - etappe 1: 35ste plaats    
 
    -29/4: Carpathian Race - proloog: 26ste plaats   
 
    -24/4: Affligem: 2de plaats
 
    -17/4: Tour du Loir et Cher - algemeen klassement: 33ste plaats
 
    -17/4: Tour du Loir et Cher - etappe 5: 45ste plaats
 
    -16/4: Tour du Loir et Cher - etappe 4: 46ste plaats
 
    -15/4: Tour du Loir et Cher - etappe 3: 44ste plaats
 
    -14/4: Tour du Loir et Cher - etappe 2: 6de plaats
 
    -13/4: Tour du Loir et Cher - etappe 1: 31ste plaats
 
    -7/4: Provinciaal kampioenschap tijdrijden: 11de plaats
 
    -6/3: Brussel-Zepperen: 13de plaats
 
    -28/2: Brussel-Opwijk: 67de plaats

 

  • 2015:

    -6/7: Kontich: 3de plaats

    -16/4: Provinciaal kampioenschap tijdrijden Malle: 2de plaats

    -29/3: Trofee van Haspengauw Aalst - Sint-Truiden: 2de plaats

    

  • 2014:

    -20/6: Trofeo Karlsberg rit 1: Ludweiler - Grossrosseln: 2de plaats

    -15/6: Lennik: 1ste plaats

    -3/5: Sinaai: 3de plaats

    -8/4: Provinciaal kampioenschap tijdrijden Oostmalle: 3de plaats

    -23/2: Mol - Heidehuizen: 3de plaats

 

  • 2013:

    -31/8: Neerpelt: 3de plaats    

    -25/7: Criterium Herentals: 1ste plaats

    -6/7: Weilburg rit 2 tijdrit: 2de plaats

    -3/7: Harzé: 1ste plaats

    -9/6: Herselt: 2de plaats

    -19/5: Tour de la Basse Meuse: 1ste plaats

    -18/5: Tour de la Basse Meuse rit 1 tijdrit Blegny: 1ste plaats

    -9/4: Provinciaal kampioenschap tijdrijden Malle: 3de plaats

    -30/3: Rotselaar: 3de plaats

    -24/3: Werken - Kortemark: 3de plaats

    -17/3: Cras Avernas: 3de plaats 

 

  • 2012:

    -3/6: Bonheiden: 3de plaats

    -28/5: Lotte Ridley Tour rit 4: 3de plaats

    -7/4: Steenokkerzeel: 2de plaats

 

Contact

Jaspers cycling

© 2015 Alle rechten voorbehouden.

Mogelijk gemaakt door Webnode