Palmares Jappe

 
Beloften:
  • 2016-2017:
    -19/2: Sluitingsprijs Oostmalle: niet gestart wegens ziekte
    -18/2: Leuven: opgave
    -11/2: Superprestige Middelkerke: 13de plaats
    -5/2: Superprestige Hoogstraten: 10de plaats
    -4/2: Lille: 16de plaats
    -1/2: Maldegem: 33ste plaats
    -21/1: Zonnebeke: 26ste plaats
    -8/1: Belgisch kampioenschap Oostende: 22ste plaats 
    -1/1: Baal DVV Trofee: 13de plaats
    -29/12: Loenhout: 16de plaats    
    -26/12: Wereldbeker Zolder: 21ste plaats
    -23/12: Superprestige Diegem: 27ste plaats
    -18/12: Wereldbeker Namen: 27ste plaats
    -11/12: Overijse: 4de plaats
    -10/12: Essen DVV Trofee: 19de plaats
    -3/12: Superprestige Francorchamps: 8ste plaats
    -27/11: Hamme DVV Trofee: 31ste plaats
    -26/11: Cross Moedige Veldrijder Lichtaart: 13de plaats
    -20/11: Wereldbeker Koksijde: wedstrijd afgelast door stormweer
    -13/11: Superprestige Gavere: opgave 
    -6/11: Superprestige Ruddervoorde: 18de plaats 
    -1/11: Oudenaarde Koppenbergcross DVV Trofee: 5de plaats 
    -29/10: Alsemberg: 6de plaats 
    -22/10: Niels Albert CX Boom: 10de plaats algemeen 
    -16/10: Superprestige Zonhoven: 17de plaats 
    -9/10: Ronse DVV Trofee: 16de plaats 
    -2/10: Superprestige Gieten: 13de plaats 
    -17/9: Provinciaal kampioenschap Vorselaar: 23ste plaats algemeen / 16de plaats U23
    -11/9: Brico-cross Geraardsbergen: 28ste plaats algemeen / 7de plaats U23
 
Juniors:
  • 2015-2016:
    -7/2: Superprestige Hoogstraten: 6de plaats
    -6/2: Bpost Bank Trofee Sint-Niklaas: 18de plaats
    -30/1: Wereldkampioenschap Zolder: 7de plaats
    -24/1: Wereldbeker Hoogerheide: 14de plaats
    -17/1: Wereldbeker Ligni√®res-en-Berry: 16de plaats
    -9/1: Belgisch kampioenschap Lille: 1ste plaats
    -4/1: Soudal Leuven: 4de plaats
    -27/11: Superprestige Diegem: 1ste plaats
    -26/11: Wereldbeker Zolder: 2de plaats
    -20/12: Wereldbeker Namen: 1ste plaats
    -13/12: Superprestige Francorchamps: 5de plaats
    -29/11: Bpost Bank Trofee Hamme: 2de plaats
    -22/11: Wereldbeker Koksijde: 2de plaats
    -15/11: Superprestige Gavere: 2de plaats
    -8/11: Superprestige Ruddervoorde: 1ste plaats
    -7/11: Europees kampioenschap Huijbergen: 16de plaats
    -31/10: Niels Albert CX Boom: 1ste plaats
    -25/10: Superprestige Zonhoven: 2de plaats
    -18/10: Wereldbeker Valkenburg: 1ste plaats
    -11/10: Bpost Bank Trofee Ronse: 2de plaats
    -4/10: Superprestige Gieten: 2de plaats
    -3/10: Provinciaal kampioenschap Vorselaar: 1ste plaats
    -29/9: Soudal Cyclocross Neerpelt: 1ste plaats
    -6/9: Kessel: 1ste plaats
 
  • 2014-2015:
    -21/2: Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen: 2de plaats
    -10/1: Belgisch kampioenschap Erpe-Mere: 2de plaats
    -4/1: Soudal Cyclocross Leuven: 2de plaats
    -28/12: Superprestige Diegem: 2de plaats
    -3/12: Scheldecross Antwerpen: 1ste plaats
    -30/11: Bpost Bank trofee Hamme-Zogge: 1ste plaats
    -16/11: Superprestige Gavere: 2de plaats
    -8/11: GGEW City Cross Cup: 2de plaats
    -12/10: Ronse - Kluisbergen: 3de plaats
    -27/9: Neerpelt: 2de plaats
    -21/9: Erpe-Mere: 2de plaats
    -7/9: Zemst-Hofstade: 1ste plaats
    -20/7: Budingen-Zoutleeuw: 3de plaats (op de weg)
    -8/6: Bonheiden: 2de plaats (op de weg)
 
Nieuwelingen:
  • 2013-2014:
    -23/2: Bpost Bank Trofee Sluitingsprijs Oostmalle: 2de plaats
    -22/2: Lebbeke: 1ste plaats
    -15/2: Middelkerke: 1ste plaats
    -8/2: Bpost Bank Trofee Krawatencross Lille: 3de plaats
    -26/1: Deurne-Diest: 1ste plaats
    -19/1: Soudal Cyclocross Leuven: 3de plaats
    -11/1: Belgisch kampioenschap Waregem: 1ste plaats
    -5/1: Zonhoven: 1ste plaats
    -21/12: Bpost Bank Trofee Rouwmoer Essen: 3de plaats
    -30/11: Rijkevorsel: 1ste plaats
    -24/11: Superprestige Gieten: 3de plaats
    -3/11: Zonhoven: 3de plaats
    -27/10: Ruddervoorde: 2de plaats
    -5/10: Meerhout: 3de plaats

Contact

Jaspers cycling

© 2015 Alle rechten voorbehouden.

Mogelijk gemaakt door Webnode